Thursday, 22 April, 2021

Krátka bunda s prirodzenou plnkou

Materiál:

Odolný, elastický a príjemný na dotyk materiál. Oblečenie vyrobené z tejto tkaniny bude trvať dlhšie ako jednu sezónu, pretože dokonale zachováva svoj tvar po opakovanom umývaní, prakticky sa neroztrhne. Absolútne výhody materiálu patrí skutočnosť, že terylene dokonale zachováva farbu, čo znamená, že tlač nebude horieť a nezmizne.

Zloženie: 100% terylén.

Odporúčania pre starostlivosť:

Starostlivosť o terylénovú tkaninu je veľmi jednoduchá-všetky režimy prania v práčke sú vhodné na umývanie tohto materiálu, oblečenie okamžite suché, odporúčame žehliť oblečenie z nesprávnej strany v režime „syntetický“.

Description:

„Dolná bunda je ideálna pre dlhé prechádzky, kombinuje ju s teplým jumperom s krkom, rovnými džínsy a turistickými topánkami s masívnou podrážkou . A keď stretnete svojich priateľov, noste ju s tesnými pletenými šatami.“

Krátke bundy v štýle športu-príležitostné sú nielen univerzálnou možnosťou pre vrchné oblečenie, ale aj jedným z hlavných trendov FW’19. Puffy bundy sa objavili v zbierkach Moncler, Off-White a Givenchy. Pre tento model sme si vybrali aktuálny odtieň mrazuvzdornej šedej z Inštitútu Pantone Color Institute. Spodná bunda je doplnená sťahovacou šnúrkou na bokoch, objemným stojacím golierom a plnidlom, ktoré sa skladá z 90% prírodného dolu.

Údaje:

  • Frost Gray-aktuálny odtieň sezóny FW ‚ 19/20 od Inštitútu Pantone Color Institute;
  • Objemné obojky-FW ‚ 19/20 catwalk trend od Emporio Armani a Givenchy show;
  • Šnúrky na bokoch;
  • Značkové výšivky-logo na hrudi;
  • Plnivo je 90% prírodné páperie, 10% syntetické páperie;
  • Ako súčasť: 100% terylén-odolný materiál odolný voči opotrebovaniu, ktorý dokonale zachováva farbu;
  • Páperová bunda je vhodná pre teploty až do -20 stupňov.

Obrázok:

Na veľkosti modelu XS, parametre 84/63/87, výška 170 cm.